Ülkemiz ve halkımız size minnettardır.

Aziz Sancar, Bilim insanı

Arayışı içinde olduğum bir hayalin ete kemiğe bürünmüş hali, YGA.

Doğan Cüceloğlu, Profesör & Yazar

YGA benim dünyada hiç duymadığım, eşi benzeri olmayan bir liderlik okulu. duymadığım, eşi benzeri olmayan bir liderlik okulu.

Hüsnü Özyeğin, FIBA Holding YK Başkanı

YGA gelecekte ülkemizi dünyada en büyük ekonomiler arasına sokabilecek Bilgi nin ve bilim in altyapısına yatırım yapıyor.. Sorgulayan gençler yetiştirmek için büyük gayret gösteriyor…

Sani Şener, TAV Holding CEO

YGA ekibinin 10 yıldır emeklerini ve yüreklerini koyarak yarattıkları fark, teknoloji dünyasının kalbinde 2. Kez ödüllendirildi. YGA’nın parçası olmaktan onur duyuyorum.

Kaan Terzioğlu, Turkcell CEO

Geleceğe yapılacak en güzel en büyük yatırımdır YGA. Bırakıp gitmek değil kalıp değiştirene kadar çabalamaktır ve parcası olmaktan gurur duymaktır YGA.

Ozan Şener, SERA Group CEO

YGA hayal kelimesinin tanımını değiştiriyor. Hayal, dilimizde çoğunlukla gercekleşme şansı olmayan, içi boş, ayakları yere basmayan şeyleri tanımlamak için kullanılır. YGA’da ise hayaller hayata geçmek için kuruluyor ve gerçek oluyor.

Burak Sevilengül, Consultant

Ailecek, 3 kuşak YGA'lıyız. YGA, büyük bir çarpan etkisi olan bir platform ve seri olarak sosyal girişimcilerin yetiştiği bir fabrika. Geleceğin Egosu Küçük, Kalbi Büyük, gençlerinin yetişmesine destek olmak bizim için büyük bir onur.

Murat Özyeğin, FİBA Holding YK Üyesi

Sizin yaptığınız güzel işleri, içinizdeki beraber yapma sevgisini, tuğla üstüne tuğla çıkma kültürünü gördükçe yarınlar için umudum çoğalıyor.

Begümhan Doğan Faralyalı, Doğan Holding YK Başkanı

Medyadaki Hayal Ortaklarımız